آموزش دانش آموزان

1) فناوری اطلاعات و IT

امروزه فناوری اطلاعات به عنوان یکی از روشهای انتقال دانش مورد استفاده قرار می گیرد، با وارد کردن ابزار فناوری اطلاعات در مدرسه زمینه برای ورود دانش آموزان به عصر ارتباطات فراهم می شود. با توجه به اهداف آموزشی دبستان و اهمیت فراگیری فناوری اطلاعات ، آموزش کامپیوتر به عنوان یکی از دروس اصلی  در برنامه درسی دانش آموزان گنجانده شده است.

2 ) تقویت بنیه علمی

تلاش مضاعف و انجام فعالیت های علمی و عملی در جهت تقویت بنیه علمی و توان یادگیری دانش آموزان از جمله موارد آموزشی دبستان نوید می باشد.برگزاری کلاسهای تقویت بنیه علمی توسط مربیان برجسته و مطرح ، به همراه  آزمونهای مستمر ، جهت دانش آموزان موجب شده تا آنان در مسیر رشد و پرورش استعداد خود قرار گرفته و همواره از لحاظ علمی از همسالان خود در رده های بالاتری قرار گیرند.

3 ) زبان انگلیسی

کلید ارتباط با دنیای امروز دانستن زبان انگلیسی است، آموزش زبان انگلیسی در دبستان نوید به صورت تخصصی و به عنوان یکی از دروس اصلی از مقطع پیش دبستانی شروع و تا پایان تحصیل در دبستان ادامه دارد. استفاده از مربیان متخصص و چندین سال تجربه در این زمینه موجب شده که دانش آموزان نوید در رابطه با زبان انگلیسی به مدارج بالای علمی برسند.

4 ) آموزش چند رسانه ای

در آموزش چند رسانه ای علاوه بر موارد معمول آموزشی معلم از مواد آموزشی چند رسانه ای شامل فیلم ، عکس ، صدا و ... استفاده می کند. دبستان نوید با استفاده از روشهای نوین آموزش چندرسانه ای به همراه ابتکار و خلاقیت مربیان در امر تدریس توانسته به  ویژگیهای آموزشی برجسته ای همچون: ایجاد محیطی جذاب و دلنشین برای تدریس، کاهش زمان مورد نیاز برای تدریس مباحث مختلف و ماندگاری بلند مدت مطالب آموزش داده شده ، دست یابد.

5 ) ورزش تخصصی

با توجه به اهمیت ورزش  در رشد و سلامتی کودکان ، دبستان نوید جهت ساعات ورزش هفتگی دانش آموزان اقدامات ویژه ای به شرح زیرانجام داده است .

انتقال دانش آموزان به ورزشگاه در ساعات ورزش

 آموزش ورزش تخصصی(ژیمناستیک ) توسط مربیان متخصص جهت پایه های اول و دوم

 تقسیم بندی دانش آموزان پایه های سوم و چهارم و پنجم با توجه به علاقمندی دانش آموزان  

تهیه لوازم ورزشی به اندازه کافی جهت تمامی رشته های ورزشی

 برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبهای محتلف در بین دانش آموزان در ورزشگاه