دبستان نوید
منوی اصلی

مشاهده وضعیت تحصیلی

 
 به نام خدا
نقش مدرسه در راستای آموزش و پرورش کودکان به عنوان نخستین نهاد یادگیری آنچنان گسترده است که تمام ابعاد زندگی آینده کودکانمان را در بر می گیرد.به همین خاطر است که همه ما مایلیم فرزندانمان در مدرسه ای خوب به تحصیل مشغول شوند.موسسه آموزشی راه نوین نوید، از سال 1373 در شهر اصفهان تاسيس شد و هم اكنون پس از گذشت سالها با بهره گيري از تجربه موفق چندین ساله خود در زمينه آموزش و پرورش نونهالان موفقبه ارائه طرحها و برنامه هاي جديد و متنوعي شده كه ما را به رساندن اهداف اصلي آموزش و پرورش نزديك ساخته است.
 

موسسه آموزشی راه نوین نوید به عنوان یک مدرسه هوشمند، مدرسه ای است که فرآیند آموزش، کنترل و مدیریت آن مبتنی بر فناوری رایانه و شبکه می باشد و سیستم ارزشیابی و نظارت آن هوشمند است.حضور در موسسه آموزشی راه نوین نوید براي دانش آموزان شوق انگيز است و در آن با حوصله به عمق مطلب آموزشي پي مي برند،. به علاوه مهارت هايي را كه در زندگي به آنها نياز دارند، ياد مي گيرند. از اين رو با ذوق و شوق به مدرسه مي آيند. 

تاکید بر مهارت های فکرکردن ، تدریس ارزش ها ، فراهم کردن محیط یاددهی و یادگیری تعاملی ، فراهم کردن انواع شیوه های آموزشی برای استعدادهای مختلف ، تکیه بر بکارگیری فناوریهای نوین در آموزش و

آگاهی دادن به اولیاء در مورد آنچه در مدرسه واقع شده از جمله خط مشی ها و نکات برجسته دبستان نوید می باشد. 

سیستم حضور و غیاب هوشمند جهت ثبت موارد انضباطی و آموزشی ،کتابخانه الکترونیکی ، بوفه الکترونیکی و سایت کامپیوتری مجهز از جمله عناصر مرتبط با سیستم هوشمند مدیریت مدرسه در موسسه آموزشی راه نوین نوید می باشند، ارتباط دانش آموزان و معلمان با این سیستم توسط کارتهای هوشمند برنامه ریزی شده است.    

دانش آموزان با در اختیار داشتن کارتهای هوشمند قادر به استفاده از کلیه امکانات ویژه دبستان هستند.

کتابخانه موسسه بابیش از2500 جلد کتاب در دوبخش دانش آموزان و اولیاء مجهز به سیستم جستجو و انتخاب الکترونیکی کتاب  و مرتبط با سیستم مدیریت هوشمند، وب سایت اینترنتی وکارتهای هوشمند دانش آموزی می باشد.

دبستان نوید با بهره گیری از ابزارهای نوین ارتباطی نظیر صفحات اینترنتی اختصاصی هر دانش آموز جهت مشاهده وضعیت تحصیلی ،سیستم پیام کوتاه مرتبط با سیستم هوشمند مدیریت مدرسه و...در تعاملی همیشگی و پویا با اولیاء می باشد.

در سیستم خرید و پس انداز الکترونیکی  که مرتبط با کارتهای هوشمند دانش آموزی می باشد ، دانش آموزان می آموزند که چگونه از کارتهای اعتباری جهت خرید استفاده کرده ، این سیستم با ایجاد جذابیت فوق العاده جهت دانش آموزان آنها را با یکی از مهارتهای اساسی زندگی آشنا می کند.

عمکرد ویژه  موسسه آموزشی راه نوین نوید به عنوان یک مدرسه هوشمند که از توانمندیهای دانش آموزان آن نیز تلقی می شود، تسلط دانش آموزان بر زبان انگلیسی و استفاده از کامپیوتر می باشد.

معلمان در موسسه آموزشی راه نوین نوید به متخصصینی توانا تبدیل می گردند که راهنمای دانش آموزان در فرآیند یادگیری خواهند بود.

توجه به بارور کردن استعدادهای بالقوه دانش آموزان که در تمامی فعالیتهای آموزشی و فوق برنامه موسسه آموزشی راه نوین نوید به چشم می خورد،  موجب توسعه توانایی دانش آموزان دبستان نوید شده است.

موسسه آموزشی راه نوین نوید به عنوان یک مدرسه هوشمند با ایجاد محیطی پویا و جذاب موجب شکوفایی استعدادها و بروز خلاقیتهای فردی و جمعی دانش آموزان می شود.

حضور در موسسه آموزشی راه نوین نوید براي دانش آموزان شوق انگيز است و در آن با حوصله به عمق مطلب آموزشي پي مي برند،. به علاوه مهارت هايي را كه در زندگي به آنها نياز دارند، ياد مي گيرند. از اين رو با ذوق و شوق به مدرسه مي آيند.

 

تاکید بر مهارت های فکرکردن ، تدریس ارزش ها ، فراهم کردن محیط یاددهی و یادگیری تعاملی ، فراهم کردن انواع شیوه های آموزشی برای استعدادهای مختلف ، تکیه بر بکارگیری فناوریهای نوین در آموزش و  آگاهی دادن به اولیاء در مورد آنچه در مدرسه واقع شده از جمله خط مشی ها و نکات برجسته دبستان نوید می باشد.