درباره ما

تاریخچه و خط و مشی مجموعه دبستان های نوید

موسسه آموزشی راه نوین نوید، از سال 1373 در شهر اصفهان تاسيس شد و هم اكنون پس از گذشت سالها با بهره گيري از تجربه موفق چندین ساله خود در زمينه آموزش و پرورش نونهالان موفق به ارائه طرحها و برنامه هاي جديد و متنوعي شده كه ما را به رساندن اهداف اصلي آموزش و پرورش نزديك ساخته است. موسسه آموزشی راه نوین نوید به عنوان یک مدرسه هوشمند، مدرسه ای است که فرآیند آموزش، کنترل و مدیریت آن مبتنی بر فناوری رایانه و شبکه می باشد و سیستم ارزشیابی و نظارت آن هوشمند است.حضور در موسسه آموزشی راه نوین نوید براي دانش آموزان شوق انگيز است و در آن با حوصله به عمق مطلب آموزشي پي مي برند،. به علاوه مهارت هايي را كه در زندگي به آنها نياز دارند، ياد مي گيرند. از اين رو با ذوق و شوق به مدرسه مي آيند. تاکید بر مهارت های فکرکردن ، تدریس ارزش ها ، فراهم کردن محیط یاددهی و یادگیری تعاملی ، فراهم کردن انواع شیوه های آموزشی برای استعدادهای مختلف ، تکیه بر بکارگیری فناوریهای نوین در آموزش و آگاهی دادن به اولیاء در مورد آنچه در مدرسه واقع شده از جمله خط مشی ها و نکات برجسته دبستان نوید می باشد. سیستم حضور و غیاب هوشمند جهت ثبت موارد انضباطی و آموزشی ،کتابخانه الکترونیکی ، بوفه الکترونیکی و سایت کامپیوتری مجهز از جمله عناصر مرتبط با سیستم هوشمند مدیریت مدرسه در موسسه آموزشی راه نوین نوید می باشند، ارتباط دانش آموزان و معلمان با این سیستم توسط کارتهای هوشمند برنامه ریزی شده است.

Special Workshops

اتاق های بازی و آموزش تخصصی

Social and Moral skills

آموزش مهارت های اجتماعی و اخلاقی

Emotional Intelligence

برنامه های هوش هیجانی

Expert couchers

مربیان مجرب و کارآزموده

Creative and research driven education

آموزش پژوهش محورو خلاق

Different Events

برگزاری رویدادهای متنوع

نظرات اولیا:

 

 

منشور ارزش های ما:

- امانت بودن دانش آموزان Students being in trust

- رضایت نوآموزان و اولیاء Students and parents satisfaction

- زنده و شاداب بودن محیط Cheerful and lively environment

- شیوه های نوین آموزشی New teaching methods

اخبار

اخبار و اطلاعیه ها

جهت دسترسی بهتر به اخبار گذشته مجموعه اموزشی نوید می توانید آرشیواخبار را از اینجا مشاهده نمایید.

 

بازدید علمی تفریحی باغ پرندگان

بازدید علمی تفریحی باغ پرندگان

اطلاعات بیشتر
اردو خانه خلاقیت

اردو خانه خلاقیت

اطلاعات بیشتر

مهمانی بزرگ دبستان های نوید

مهمانی بزرگ دبستان های نوید

اطلاعات بیشتر

فعالیتها

 • آموزش های اخلاقی- اجتماعی مورد نیاز

  در مجموعه آموزشی نوید همواره سعی شده است دانش آموزان علاوه بر رشد و پرورش در زمینه های علمی، از نظر اخلاقی ، اجتماعی و رشد فکری نیز آماده گردند. فعالیت هایی که در این زمینه انجام می گیرد شامل موراد زیر می باشد: شناخت فرهنگ و نشانه های میهنی،   آموزه های دینی،  تقویت عرق ملی و کرامت انسانی، شناخت محیط زیست و توجه به زیبایی ها، شناخت خانواده و احترام به بزرگترها و....

 • اردو-بازدیدها و جشنها

  در زمینه فعالیت های فرهنگی و پرورشی،پیش دبستانی نوید با برگزاری اردو و بازدیدهای هدفمند ، برگزاری جشن ها با بالاترین کیفیت و اهدا انواع جوایز در طول سال تحصیلی و برگزاری جلسات آموزش خانواده و .. همواره بهترین خاطرات را برای نوآموزان می سازد.

 • خلاقیت و بازی

  تمرکز بر داشتن محیطی شاد و دوست داشتنی برای نوآموزان از اهداف مجموعه پیش دبستانی نوید می باشد، بازی هایی هدفمند که باعث رشد خلاقیت نوآموز می شود . برخی از این فعالیت ها شامل: - کارگاه نقاشی خلاق - کارگاه ادبیات خلاق - کارگاه تحلیل فیلم - کارگاه لذت فیلم - سودوکو - بازی های فکری - کارگاه ماسه و خلاقیت و...

 • فعالیت های علمی-آموزشی

    جریان علمی- آموزشی به کارگرفته شده در واحد پیش دبستانی نوید بر پایه آموزش غیر مستقیم و از طریق اجرای فعالیت ها بوجود می آید مجموعه نوید روش های تلفیقی را به عنوان روش آموزشی برگزیده است که این روش ها شامل بحث و گفتگو ،،گردش علمی و آزمایش و... می باشد. در این رابطه بر آموزش کتاب های کار، آموزش مفاهیم پایه ریاضی و علوم ، آموزش مفاهیم مورد نیاز در محیط اطراف، آموزش زبان انگلیسی و مفاهیم کار با کامپیوتر تاکید داریم. فعالیت های انجام شده در این قسمت طوری سازماندهی شده اند که بتوانند اطلاعات مورد نیاز و متناسب با سن نوآموز را در زمینه های مختلف فراهم نماید.  

 • آموزش مهارت های مورد نیاز

  در این سری از فعالیت ها سعی می شود مهارت های نوآموزان در زمینه های لازم توسعه یافته و حتی فراتر از آن آموزش داده شود، از جمله این مهارت ها: مهارت های زندگی شامل مهارت خودآگاهی، همدلی، برقراری ارتباط با دیگران و...  مهارت نوشتن و انواع مهارت های دست ورزی ، مهارت های صداآموزی و زبان آموزی ، مهارت های جسمی و حرکتی شامل درست راه رفتن، درست نشستن و... مهارت های بهداشتی شامل آموزش بهداشت فردی، رعایت بهداشت و .. تقویت حواس پنج گانه

 • فعالیت ها در زمینه ورزش و سلامت

  با توجه به اهمیت سلامت جسمانی و آموزش های لازم در این زمینه ، مجموعه نوید توجه خاصی به ورزش ، بهداشت و تغذیه دارد. برخی از فعالیت ها در این زمینه شامل :  باشگاه ژیمناستیک و حرکات پایه،  آموزش های بهداشتی،  برنامه هایی جهت تغذیه مناسب،  کنترل قد، وزن، پوست و مو ،ساختار قامتی.

معرفی مربیان

teammain

شاخص های کلیدی مربیان پیش دبستانی نوید

یکی ازشاخص های مهم و قابل توجه پیش دبستانی نوید در گزینش مربیان، علاوه بر گزینش های تخصصی، آن است که مربی عاشق نوآموزان بوده و در مسیر رشد و پرورش آنها در همه زمینه ها از هیچ تلاشی دریغ ننماید. لذا علاوه بر ویژگی اساسی فوق به شما اطمینان می دهیم مربیانی را برای پرورش دختران عزیزمان برگزیده ایم که توانمندی های زیر را داشته باشند:

- پرورش روحیه تحقیق و بررسی و خلاقیت و ایجاد حس شگفتی و اکتشاف در نوآموزان

- تمرکز بر روی مهارت های اجتماعی

- آموزش های ریاضی و علوم

- کشف استعداد ها و شناخت روحیه هر یک از نوآموزان

- آموزش حل مسئه

- آموزش استقلال

- تسلط بر آموزش و مفاهیم هوش هیجانی

 

 

آموزش مهارت های مورد نیاز

در این سری از فعالیت ها سعی می شود مهارت های نوآموزان در زمینه های لازم توسعه یافته و حتی فراتر از آن آموزش داده شود، از جمله این مهارت ها:

مهارت های زندگی شامل مهارت خودآگاهی، همدلی، برقراری ارتباط با دیگران و ...

 مهارت نوشتن و انواع مهارت های دست ورزی ،

مهارت های صداآموزی و زبان آموزی ،

مهارت های جسمی و حرکتی شامل درست راه رفتن، درست نشستن و ...

مهارت های بهداشتی شامل آموزش بهداشت فردی، رعایت بهداشت و ..

تقویت حواس پنج گانه

معرفی مجموعه آموزشی نوید

مجموعه آموزشی نوید در چهار شعبه، از پایه پیش دبستانی تا ششم را پشتیبانی میکند، خط و مشی مدیریت، آموزش و پرورش در همه شعب یکسان بوده و با تکیه بر توان تخصصی بیش از 100 نفر پرسنل مجرب فضای آموزشی مطابق با استانداردهای روز دنیا برای فرزندان دلبندمان فراهم آورده ایم

 

شعبه های دیگر

نوید سه

تخصصی پایه ششم

 • خیابان آبشار اول کوچه سازمان حج و زیارت
 • ۳۶۶۳۰۱۱۹
 • ۳۶۶۲۴۹۶۱
نوید یک

پایه های اول تا سوم

 • خیابان مشتاق دوم - بعد از چهار راه مهر - جنب بلوار لاله
 • ۳۲۶۱۶۰۸۰
 • ۳۲۶۰۰۷۸۶